Major share owners

Stock information

 

  • AktienamnStar Vault B
  • KortnamnSTVA B
  • Antal aktier67 024 368
  • ISIN-kodSE0002149369
  • OrderBook ID4109
  • CFI (ISO 10962)ESVUFR
  • FISN (ISO 18774)STARVAULT/SH B
  • Kvotvärde0.04
  • Handelsstart2007-09-27
  • TypAktie
  • ValutaSEK

Largest owners

FRÅN HOLDINGS**

NAMNDATUMKAPITAL %RÖSTER %
Nordnet Pensionsförsäkring2018-03-3114,3912,33
Avanza Pension2018-03-318,657,4
Magnus Uppsäll2015-05-227,946,43
Thomas Svanefalk2018-03-313,813,26
Emittent AB2018-03-313,432,94
LSS Assistans Aros AB2018-03-312,922,5
Henrik Wydeen Nyström2018-03-312,4816,49
Aktiebolaget Lutea2018-03-312,091,79
Lars Persson2018-03-311,531,31
Sven Henrik Nilsson2018-03-311,461,25

 

** Holdings av Modular Finance AB. Sammanställd och bearbetad data från bland annat Euroclear, Morningstar och Finansinspektionen.